Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,21 zł , zmiana od tamtej pory: -71,43%

czytaliście to ? nie wiem co myśleć...

Zgłoś do moderatora
http://notowania.pb.pl/pytania/PLPLNTS00016

2015-04-15 Dlaczego spółka nie informuje o pozwie złożonym do Sądu przez Instytut Biznesu Sp. z o.o. w związku z niewywiązaniem się przez Planet Soft z umowy inwestycyjnej związanej z inwestycją w Rearden Technology? Środki wpłacone przez Instytut Biznesu Sp. z o.o. zostały przeznaczone zamiast na rozwój projektu na pensje dla Prezesa oraz wyprowadzone do spółki Conspole Holdings, której rzeczywistym beneficjentem jest Prezes Wochyński? Obecne roszczenia z tytułu nie wywiązania się przez PSF z umowy to około 500.000 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.