Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,00 zł , zmiana od tamtej pory: -22,00%
Zarząd APN Promise S.A. informuje, iż w dniu dzisiejszym, tj. 27 sierpnia 2020 roku zawarł z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad umowę na dostawę pakietów subskrypcji usług hostowanych, praw do aktualizacji pakietów oprogramowania i pakietów usług wsparcia technicznego w ramach trzy letniej umowy trwającej do 30 kwietnia 2023 roku.

Spółka otrzyma maksymalne wynagrodzenie z tytułu wykonania w/w umowy w wysokości 22.200.943,31 zł (dwadzieścia dwa miliony dwieście tysięcy dziewięćset czterdzieści trzy złote 31/100) brutto.
W ramach wykonywania umowy Spółka przeprowadzi 12 warsztatów dotyczących dostarczanych produktów z zakresu zasad instalacji i konfiguracji oprogramowania, zasad bezpieczeństwa danych i systemów i zasad licencjonowania i pól eksploatacji.
Pozostałe postanowienia umowy nie odbiegają od powszechnie stosowanych dla tego typu umów.

Zawarta Umowa została uznana za istotną z uwagi na jej wartość oraz wpływ na perspektywy rozwoju Spółki
  • Czytać!!! Autor: ~gruby-january
  • Re: Czytać!!! Autor: ~janusz
  • Re: Czytać!!! Autor: ~gruby-january

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROMISE -4,10% 4,68 2020-11-25 11:54:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.