Forum Giełda +Dodaj wątek

Czyli panowie jak?

Zgłoś do moderatora
jesli wszyscy by odpowiedzieli to od każdego akcjonariusza odkupią 54%? A il mniej odpowiedziało tym szansa że odkupią więcej? Nawet 100% ?

Jeśli tak by się stało to dlaczego tych akcji nie rozszarpywano po ogłoszeniu wezwania? No chyba że wiedzą że po odkupieniu kurs będzie o wiele wyżej i sprzedaż na poziomie 6.15 dałaby mniejszy zysk?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
08OCTAVA -3,67% 1,05 2021-10-20 15:00:00