Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,08 zł , zmiana od tamtej pory: -75,62%

Czy wicepremier Morawiecki to czytał?

Zgłoś do moderatora
https://www.cashinbis.com/european-medical-cannabis-market/

Report: European Medical Cannabis Market Value Forecast $59 Billion Upon Legalization

 Stephen Murphy, co-author and partner in Prohibition Partners, said “Germany, Poland and Netherlands are the most advanced countries in Europe, with the most advanced local industries.

Przy takich liczbach, to jak nic nasz ulubiony wicepremier powinien ogłosić Narodową Strategię Rozwoju Polskiego Sektora Marihuany Medycznej. I włączyć do Planu Morawieckiego, zaraz po uszczelnianiu VAT-u...

A tak całkiem serio - wymieniają nas w europejskim raporcie obok takich potęg gospodarczych jak Niemcy i Holandia, a w mediach polskich nic, choć raport z 15 listopada.
Panowie z Genesis Energy, czyli Medical Cannabis - pracy wam nie zabraknie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.