Forum Giełda +Dodaj wątek

czy w poniedziałek się otworzy?

Zgłoś do moderatora
Odkupiłem tylko nie zdążyłem tyle samo co sprzedałem.Ładny akcjonariat w raporcie podanym posiada te akcje. Po przeczytaniu tego raportu walne wydaje być się formalnością a immoeast to bedzie tutaj przez 3 miesiace tak sądze ,ale to jest moje zdanie .Wiadomo ryzyko zawsze istnieje szczególnie na giełdzie gdzie bylismy swiadkami anulowania niektórych akcji?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REINHOLD 24,29% 0,09 2023-12-06 12:43:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.