Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,90 zł , zmiana od tamtej pory: -89,47%

Czy to też BTC ?

Zgłoś do moderatora
Dzień dobry, tak sobie wczoraj przeglądałam Internet i znalazłam układanki dla dzieci Taffy. Czy te układanki mają coś wspólnego z BTC, czy to jakieś inne studio? Jeżeli ktoś z forumowiczów się orientuje, to prosiłabym o odpowiedź?
https://www.boomerang-tv.pl/games/taffy-zabawa-w-pary
https://www.boomerang-tv.pl/games/taffy-ukladanki-taffy
Gra BTC też powstaje na podstawie serialu animowanego emitowanego na Boomerangu, o ile wiem...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO -2,27% 0,52 2022-08-12 12:54:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.