Mało co gaci nie pogubili, tak na wyścigi wczoraj i dzisiaj w panice sprzedawali. To są ci nieudacznicy, którzy podejmują decyzje tylko i wyłącznie pod wpływem emocji i w dużej mierze w oparciu o wpisy na forum. Tak było, jest i będzie. Rynek takimi się karmi, dzięki nim ma swoją dynamikę, nie jest nudny i pozwala zarabiać.