Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,20 zł , zmiana od tamtej pory: 6,35%

Czy to możliwe / realne ?

Zgłoś do moderatora
Ponieważ, ostatnio w dyskusji na Grupie na Facebooku ktoś, rzucil świeże info dotyczące produkcji wysokobudżetowego filmu pełnometrażowego animowanego mającego mieć premierę w kinach listopad grudzień 2023r- zasłyszane na Nowych Horyzontach we Wrocławiu

Chciałbym zasięgnąć tu informacji, Bo może jacyś pracownicy PLI posiadający akcję tu zaglądają, Czy to możliwe, aby PLI to wykonywało. Czy oni mają wystarczające siły przerobowej do takiego projektu.
Kiedyś robili jakiś animowany Projekt który przerwali - ktoś może wie co z nim?

Jeśli nie PLI to jaka inna firma z NC mogła by byc w taki projekt zaangażowana...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLATIGE -0,37% 26,80 2021-10-22 16:48:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.