Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,18 zł , zmiana od tamtej pory: 6,42%

Czy to krecia robota w NTT, czy może idioci w firmie od kilku lat?

Zgłoś do moderatora
Ta cisza jest tylko pozorna! Zarząd chowa głowę w piasek i udaje, że problemu nie ma, a tymczasem szambo się rozlało po akcji NTTSYSTEM w miniony "czarny piątek"/"black friday". Dzisiaj mija już tydzień, w międzyczasie pojawiło się wiele b. krytycznych artykułów w mediach, np. "Black friday po polsku: firma sprzedawała klientom tańsze smartfony, a teraz anuluje transakcje" (https://forsal.pl/artykuly/1442906,black-friday-po-polsku-firma-sprzedawala-klientom-tansze-smartfony-a-teraz-anuluje-transakcje.html), ale komunikatu dla inwestorów ze spółki nadal brak. Wystarczy sobie wklepać w dowolnej internetowej wyszukiwarce frazę:
...żeby znaleźć to, o czym spółka bardzo wymownie milczy - cicho sza, to może akcjonariusze, partnerzy biznesowi i wierzyciele się nie dowiedzą. Nie dość, że tamto posunięcie było nieskuteczne dla ich klientów (wg prawników), fatalne dla wizerunku firmy, to w dodatku należy się spodziewać kontroli UOKiK w spółce, bo NTT w swoim durnym oświadczeniu przyznało się na piśmie do łamania prawa!

Czy to coś nowego? Otóż nie! ...jak już zauważyło paru moich poprzedników m.in. w tym tutaj wątku. Pozwolę sobie przypomnieć inny wątek sprzed ponad pół roku dot. podobnego poziomu niekompetencji w NTTSYSTEM - "I znowu zysk, a inwestorzy śpią" (https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=6880403&strona=1).

Wobec powyższego należy zadać sobie zasadnicze pytanie: Czy to jakaś krecia robota wewnątrz NTT, czy może idioci w firmie od kilku już lat odpowiadają za takie niby "relacje inwestorskie" i taki "wizerunek firmy" NTTSYSTEM?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NTTSYSTEM 0,00% 2,32 2020-01-22 09:03:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.