Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,08 zł , zmiana od tamtej pory: 7,41%

Czy ta firma przetrwa jeszcze rok - prośba o merytoryczną opinię.

Zgłoś do moderatora
Prosiłbym osoby kompetentne i znające tę spółkę o opinię czy są jakiekolwiek szanse na to, że ta firma wykupi swoje obligacje zapadające w kwietniu przyszłego roku. Zajrzałem do bilansu tej spółki. W II kw. tego roku był pewien zysk (domyślam się, że raczej papierowy), ale poza tym jednorazowym wyskokiem w poprzednich kwartałach i latach nie było nic poza stratami (bardzo dużymi).

Spółka nie ma żadnych przychodów. Czy ona posiada jakikolwiek majątek i skąd weźmie pieniądze na wykup swoich obligacji zapadających (tak jak powiedziałem) w kwietniu przyszłego roku?

Czy ewentualnie znajdą się frajerzy gotowi pożyczyć tej spółce nowe pieniądze na zrolowanie starych obligacji?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABSINVEST -9,02% 1,16 2021-12-03 16:23:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.