Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,50 zł , zmiana od tamtej pory: -11,11%

Czy satelity działają?

Zgłoś do moderatora
W czerwcu SR wystrzelił swoje 2 satelity obserwacyjne. Najpierw zdaje się że przez 2 tygodnie nie było z nimi łączności. Łączność w końcu podobno została uzyskana. Później SR mówił, że do końca września pojawią się zdjęcia z orbity. Jest początek października i nic. Nie jestem specjalistą, ale wydaje mi się, że satelity na orbicie uruchamia się znacznie szybciej niż przez 3 miesiące. Szczególnie takie małe satelity, których czas życia wynosi kilkanaście miesięcy... Czy coś wiadomo nowego?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EASYCALL 4,17% 20,00 2022-01-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.