Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,08 zł , zmiana od tamtej pory: -6,68%

czy Relpol jest dobrą spółką !

Zgłoś do moderatora
wszystkie dobre spółki typu Bogdanka, zepak ciągle rosną a Relpol coś fiksuje a ja miałem dobre wrażenie o tej spółce. Ostatnio wyszedłem z bankrutów MDG I Harper i chciałbym zainwestować w Relpol, kurs nieco spada i zastanawiam się od jakiego poziomu można dokupić akcji bo mam juz niewielką liczbe akcji tej spółki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RELPOL -0,79% 7,54 2022-01-20 16:13:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.