Ma być premiera a kurs bardzo slabo wyglada, slabe obroty, nic się nie dzieje, na duality miałbyc hot a adameczek popłynął, i przyszedł tutaj, pamiętam go z tamtego forum, chce się odkuć a czy nie wtopi jeszcze bardziej, tam też uważał się za znawcę?.