Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,87 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Czy paczka może dojść w weekend jeżeli była wysłana w środę?

Zgłoś do moderatora
Hej,
moją paczkę kurier podp* – wysłana w środę nie dotarła do piątku… Zastanawiam się, czy będę musiał czekać do poniedziałku, czy też może być jeszcze dostarczona w ten weekend, nawet jeżeli nie było opłacone "paczka na wwkend"?
  • Czy paczka może dojść w weekend jeżeli była wysłana w środę? Autor: ~psprint

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INPOST 0,00% 10,87 2017-05-24 16:47:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.