Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,29 zł , zmiana od tamtej pory: -1,98%
Czy oni -sprzedali, oddali w komis, pożyczyli, oddali ,pożyczyli wyszli już na swoje? Po obrotach widać że już swoje zarobili.
Tak na gorąco.
Wysokie obroty, niezły wolumen, akcja trwa parę dni.
Nagle z tygodniowy opóźnieniem informują że wpłynął pozew.
Od tego czasu wracamy do spadków i mizernych obrotów , wolumenu.
A dzisiaj to już tragedia.
  • Czy oni Autor: ~obiektywny

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SNTVERSE -0,12% 4,21 2025-10-10 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.