Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,70 zł , zmiana od tamtej pory: 3,53%

Czy kurs w tych warunkach może rosnąć ?

Zgłoś do moderatora
JHM ma obecnie w ofercie ponad 900 mieszkań i bank ziemi o powierzchni 22 ha
2015-09-11 15:57
JHM Development ma obecnie w ofercie sprzedaży ponad 900 mieszkań. Posiadany przez spółkę bank ziemi obejmuje działki o łącznej powierzchni ponad 22 ha, na których można zbudować ponad 1,8 tys. mieszkań. Jednocześnie JHM poszukuje kolejnych gruntów m.in. w Warszawie, Poznaniu i Bydgoszczy.

Pani Prezes wyraźnie powiedziała że:
W 2015 r. roku spółka nie zakończy żadnego nowego projektu deweloperskiego.

Powiedziała też, choć po upływie 8 miesięcy wydaje mi się nie do zrealizowania, że:
"Jednak pozytywne trendy występujące na rynku oraz odpowiedni zapas gotowych mieszkań pozwolą nam na osiągnięcie sprzedaży na poziomie porównywalnym z rokiem ubiegłym' - powiedziała Mirgos.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.