Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,66 zł , zmiana od tamtej pory: 87,88%

czy ktos to widział ???

Zgłoś do moderatora
W II kwartale 2018 roku Emitent zanotował wzrost przychodów ze sprzedaży o 43% w porównaniu z analogicznym okresem roku minionego, natomiast w całym I półroczu 2018 roku wzrost przychodów wyniósł 31%. Zwiększenie przychodów Spółki jest rezultatem zarówno wyższego wolumenu produkcji i sprzedaży wyrobów, jak również wyższej średniej ceny sprzedaży. W omawianym II kwartale, Emitent osiągnął wynik brutto na sprzedaży w wysokości 1060 tys. zł, co oznacza poprawę wyniku o 165% i wzrost marży brutto z 18% do 34% wobec danych porównawczych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY 1,64% 1,24 2020-03-20 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.