Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,56 zł , zmiana od tamtej pory: -24,07%

Czy komputronik to łyknie

Zgłoś do moderatora
370 tysięcy laptopów dla czwartoklasistów. Ale by było.
https://tvn24.pl/biznes/najnowsze/uczniowie-dostana-laptopy-ktorych-klas-i-ktorego-rocznika-dotyczy-zapowiedz-mateusza-morawieckiego-6646445

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KOMPUTRON -1,52% 6,50 2023-06-02 17:00:00