Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,60 zł , zmiana od tamtej pory: -78,12%

Czy jest jakaś spółka VR ZA 15 MLN ZŁ?

Zgłoś do moderatora
Bo ja nie znam? Przecież jak tylko tutaj na Movie Games Vr zaczną się pierwsze projekty to kierunek jest jeden, Norwegia. Co to za kapitalizacja 15 mln za spółkę gamingowa VR I to z grupy Movie Games? Ja sobie kupiłem pakiet za zarobione pieniądze i niech leży nawet i 5 lat. 150 mln to jest wzrost 1000% a kurs akcji 16 zł... Przecież to wstyd nie podnieść takiego Chleba...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVGAMVR 0,00% 0,35 2022-08-04 11:20:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.