Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,35 zł , zmiana od tamtej pory: 43,47%

Czy House Secrets ma szanse odnieść sukces w Chinach?

Zgłoś do moderatora
a jest o co powalczyć:

"Informacje pochodzące od Niko Partners wskazują na to, że wewnętrzny rynek gier w Chinach osiągnął poziom 45,5 mld dol. przychodów w ubiegłym roku, co wskazuje na 5 proc. wzrost roku do roku. Niezwykle ciekawą informację stanowi fakt, że aż 31,8 mld dol. pochodzi z gier przeznaczonych na platformy iOS oraz Android, a zaledwie 13,7 mld dol. pochodzi z gier PC."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO 2,23% 0,51 2023-12-08 10:23:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.