Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,94 zł , zmiana od tamtej pory: 48,49%

czy fund sprzedaje ?

Zgłoś do moderatora
Jeżeli sprzedają fundusze, to dobrze. To oznacza dołek, bo one są jak leszcz uliczny. Dlaczego nie sprzedawały po 20 + ?
Tak samo nie brały na dołkach po 2,5-3 pln, bo nie czuły tematu, zresztą nigdy żaden fund tu sie nie ogłosił, , oni nadal nie widzą że spółka jest fabryką casu Mądrale siedzą i analizują jakieś wydumane spółki z branż innych gdzie zysków brak, a są marzenia..

Ten papier jest dziwny, nie rynkowy, tu są jakieś pieniądze zaangażowane, ja mam wrażeni że ktoś kontroluje tu co się dzieje

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC 1,97% 20,70 2023-12-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.