Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,55 zł , zmiana od tamtej pory: -26,45%

czy faza ROZCZAROWNIA na GameDev NADCHODZI ? = -60% ?

Zgłoś do moderatora
pytam tylko ?

nie da się nie zauważyć na rynku ze GameDev siadł na maxa, najpierw male, teraz większe a male troszkę odbiły, teraz jeszcze wyciągają za uszy nowsze żeby WYZENIC papier bo za rogiem faza ROZCZAROWANIA na małych i dużych. ciekawe czy CDR sięgnie tez okolic 50-80 zl bo te male to pewnie za grosze będzie można skupować. czekamy teraz na fazę ROZCZAROWANIA a takie na rynkach to zazwyczaj ok 75-85% bieżącej ceny. 90% Gimbo ta faza wymiecie z rynku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVGAMVR 0,88% 1,14 2022-01-14 13:00:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.