Prezesie, czy długo jeszcze będziemy czekać na jakąkolwiek pozytywną merytoryczną informację ze strony spółki? O zawarciu konkretnej umowy sprzedaży instalacji (tylko jakiej: ORC, PVT, atomowej, parowej???), o wpływie pieniędzy do spółki, a przede wszystkim o uruchomieniu w pełni sprawnego urządzenia (z kompletem uszczelek, nakrętek i podkładek). Będzie to jeszcze w tym roku, albo nie będzie wcale? A novavis dzisiaj znowu 20% up. Załamka...