Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,21 zł , zmiana od tamtej pory: -14,76%

czy deweloperka marketowa dobije tą firmę - jakie widzicie perspektywy?

Zgłoś do moderatora
Covid19 delikatnie pisząc weryfikuje realia, centra handlowe (jak to już miało miejsce w USA) prawdopodobnie odejdą do lamusa i teraz pytanie.
Jakie Wasze mądre głowy widzą rozwiązania scenariusza pt. Reinhold AB PL!?

W tej firmie siedzą minimum 3 duży gracze z kilku krajów UE, a wszyscy czekamy na 29.06.2020 i ogłoszenie werdyktu ...upadłość, zmiana profilu działalności, kolejne doinwestowanie żywego trupa i cdn. czekania na cud!

Generalnie wieżę w szwedzką myśl binzesową (odwrotnie jest u mnie w kontekście logiki walk SWE z pandemią czy socjotechniką społeczną - gdzie zawiedli) , ale skoro już IKEA zwija swoje sklepy (ostatni zamknięty w UK - Coventry), to wszystko jest możliwe.

Wasze myśli, będą bezcenne.
Moje plany na te akcje - czekać na BOD i koniec Covidu i wtedy decydować.....hm?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REINHOLD -0,56% 0,18 2022-01-18 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.