Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,29 zł , zmiana od tamtej pory: -16,44%
... rozkradnie i zniszczy Krezusa tak jak to zrobili z Hawe, Gant, Efh, Drewex, Mediatel, Starhedge ? Czy ta spółka zajmuje się "biznesem" tylko w taki sposób? Dlaczego prokuratura, knf, gpw nie zauważa, że cfi to pasożyt, który powinien zniknąć!!!
  • Czy cfi... Autor: ~Nienawidzę_cfi
  • Re: Czy cfi... Autor: ~szef
  • Re: Czy cfi... Autor: ~hm

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CFI 2,09% 0,24 2022-05-23 10:21:12
2022-05-06
Powołanie osoby nadzorującej.
2022-04-30
Wyniki finansowe
2022-04-29
Wyniki finansowe