Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,08 zł , zmiana od tamtej pory: -23,89%

Czy CDA podwoi wyniki po uruchomieniu telewizji?

Zgłoś do moderatora
Jaka jest na to szansa? Myślę, że osoby, które opłacają pakiet Premium mogą chcieć zrezygnować z telewizji u innych operatorów i zostać przy internecie. Telewizja np. w UPC kosztuje dużo więcej niż 30 zł - np. pierwszy pakiet kosztuje 60-70 zł w zależności od typu umowy, większe pakiety są tylko droższe.

Tak w ogóle to CDA jest świetnym obiektem na przejęcie np. przez taki Cyfrowy Polsat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA -1,73% 19,85 2021-10-15 16:47:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.