Tu chodzi o stabilny wzrost i stabilizację kursu na wyższych poziomach , bo wybicia to są ale później ktoś to znowu sprowadza do punktu wyjścia i robi kolejne kółko. Musi kurs się wzmocnić fundamentalnie co wg.mnie ma miejsce i wtedy kurs się ustabilizuje na wyższym poziomie I tyle. Ja robię co mogę ale tu jest sporo akcji i nie każdy ma tyle cierpliwosci by wytrzymać ciśnienie.