Forum Giełda +Dodaj wątek

Czolem chlopaki, jak leci, jest czym sie chwalic czy raczej bida z nedza

Zgłoś do moderatora
perelka cos stoi i stoi a odpalu jak nie tak nie ma.
Ale jeszcze troche cierpliowsci, wystarczy zaufac nowym wladza, bo wiadomo harcerz to wali w gruche ale ci mlodzi to tacy sympatyczni .
  • Czolem chlopaki, jak leci, jest czym sie chwalic czy raczej bida z nedza Autor: ~CPH

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
WINVEST -2,12% 0,37 2021-10-14 15:00:00