Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,44 zł , zmiana od tamtej pory: -21,62%

Czemu to rośnie?

Zgłoś do moderatora
Ktoś coś wie?
O to chodzi?

Zarząd ATM Grupa S.A. ("Emitent") informuje, że w dniu 9 grudnia 2021 roku Emitent otrzymał od Wiceprezesa Zarządu Pana Przemysława Kmiotka, powiadomienie o transakcji na akcjach ATM Grupa S.A., zawartych w dniu 08 grudnia 2021 r., o których mowa w art. 19 ust 1 Rozporządzenia MAR.
  • Czemu to rośnie? Autor: ~dzikikojot

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ATMGRUPA 1,16% 3,48 2022-06-27 09:00:00