odbiorę sobie życie jeżeli Braster nie wypali. Momentami wygląda mi to na histerię i zaklinanie deszczu. Do wiadomości niewiernych, mam akcje i chcę na nich grubo zarobić ale wklejanie linków, wpisy up, północ, jutro pompa , itp mnie rozbawiają. Mam tę przewagę nad wami że mieszkam w Szeligach.