Forum Giełda +Dodaj wątek

czat z prezesem zarządu spółki ZPC Otmuchów SA

Zgłoś do moderatora
czat z prezesem zarządu spółki ZPC Otmuchów SA

W czwartek, 12 czerwca o 11:00, zapraszamy na czat inwestorski z Mariuszem Popkiem – prezesem zarządu spółki ZPC Otmuchów SA.

http://www.stockwatch.pl/czat-inwestorow-gieldowych/mariusz-popek---prezes-zarzadu-spolki-zpc-otmuchow-sa,103

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
OTMUCHOW 1,36% 2,98 2021-09-20 14:55:17