Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  169,00 zł , zmiana od tamtej pory: -62,07%

Czat Inwestorski SII

Zgłoś do moderatora
Zapraszamy na czat inwestorski “Rekordowe inwestycje i dywidenda. Na co jeszcze mogą liczyć inwestorzy Grupy Amica?” zorganizowany przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Na pytania inwestorów odpowie Michał Rakowski, Członek Zarządu ds. finansowych i zasobów ludzkich w Grupie Amica. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 18 czerwca, o godzinie 12.00.

https://www.sii.org.pl/14500/aktualnosci/czat-inwestorski/rekordowe-inwestycje-i-dywidenda-na-co-jeszcze-moga-liczyc-inwestorzy-grupy-amica.html#ak14500 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMICA -1,16% 59,80 2026-02-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.