Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,99 zł , zmiana od tamtej pory: -1,00%

Czas szukać innych spółek na inwestycje

Zgłoś do moderatora
Byłem tutaj od pandemi jak rosło od złotówki z kawałkiem. Cały czas zwiększajac pakiet. Sprzedając i odkupując. Co prawda liczyłem na więcej ale jak zjechało do dwóch złotych to miałem wątpliwości czy trzymać dalej. Sprzedałem w zaproszeniu. Życzę spółce powodzenia. A teraz czas się rozglądnąć za kolejnymi perełkami

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS 0,00% 3,95 2022-10-14 14:57:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.