Dziecko czas zacząć pobierać lekcji gry na pianinie a nie grać na giełdzie i pisać bzdury na temat spółek o których nie masz pojęcia.
Obserwuję wasze wszystkie wpisy od dłuższego czasu. Jesteście kompletnie niedoświadczeni. Inwestycje giełdowe to nie wyścigi samochodowe. Czas wrócić do szkoły.