Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,80 zł , zmiana od tamtej pory: 5,59%

Czas na do widzenia

Zgłoś do moderatora
Kochani, ostatni raport oceniam jako bardzo przyzwoity, ale bez większego wow. Osobiście spodziewałem się czegoś więcej. Nie zmieniłem zatem mojej wcześniejszej wyceny, która wynosi ok. 40 zł i aktualnie jest godziwa. Jednak na rynku pojawiły się inne okazje z C/Z 4, 5, 6. My, brać giełdowa tego właśnie szukamy. Dziękuję wszystkim za ciekawe opinie i komentarze i życzę samych sukcesów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETWISE 0,53% 37,80 2023-02-06 09:00:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.