Forum Giełda +Dodaj wątek

Czas kupować AB przejmie klientów Pronoxu jestem przykładem

Zgłoś do moderatora
Czas kupować AB konkurent Pronox upada, osobiscie zajmuję się sprzedażą komputerów na Śląsku, już od 5 miesięcy nie kupuję w firmie Pronox części komputerowych trochę strach a sprzętu też niewiele. Niewiadomo co potem z gwarancjami, sprzedawcy też są od miesięcy smutni wiedzieli co się dzieje za to w AB pełny luz. Kto radzi sobie w kryzysie to potem też będzie sobie radził i napesno przejmie klientów Pronoxu ja jestem przykładem, C/Z też niski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL 0,41% 97,30 2025-10-31 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.