ale nikt od niego nic nie kupi, z wrocławia uciekł do Warszawy bo we Wrocławiu już tyle osób przekręcil że nie może spokojnie chodzić po ulicach
https://m.facebook.com/AkcjonariatIndata/?locale2=pl_PL
Przestań dymac czapelek ludzi, policz to sobie, nie opłaca ci się