Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  126,40 zł , zmiana od tamtej pory: -30,22%

Cykl wzrostowy

Zgłoś do moderatora
Hahahahaha zrzucający widać, że jest słaby bo bardzo prosto go wyciągnąć niżej a w cyklu spadkowym o to chodzi by naj najniżej zejść by w cyklu wzrostowym poszło jak najwięcej. Wy sobie nawet nie zdajecie sprawy gdzie w cyklu wzrostowym to zajdzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AMICA -0,90% 88,20 2022-05-19 13:13:53