Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  43,80 zł , zmiana od tamtej pory: 66,67%

Cyberbezpieczństwo c/z = 6 Nowa strategia rządu RP

Zgłoś do moderatora
Rząd planuje przyjąć Strategię Cyberbezpieczeństwa na przełomie III i IV kwartału br. - Stooq 

Rząd planuje przyjąć Strategię Cyberbezpieczeństwa na przełomie III i IV kwartału br.PAP - Biznes
23 cze 2025, 18:40

23.06.2025, Warszawa (PAP) - Rząd planuje przyjąć Strategię Cyberbezpieczeństwa Rzeczypospolitej Polskiej na lata 2025-2029 w postaci uchwały, której projekt pojawił się w poniedziałek w wykazie prac legislacyjnych i programowych Rady Ministrów. Strategia wyznacza cele w zakresie utrzymania cyberbezpieczeństwa w kraju oraz środki ich realizacji. Przyjęcie uchwały rząd palnuje na przełomie III i IV kw. br.Za realizację Strategii Cyberbezpieczeństwa odpowiada wiceminister cyfryzacji Paweł Olszewski. Jak wskazano w wykazie prac legislacyjnych i programowych Rady Ministrów, dokument ma zastąpić poprzednią strategię, która obowiązywała w latach 2019 - 2024.Jak podano, dokument określa cele strategiczne oraz odpowiednie środki polityczne i regulacyjne, które mają na celu podnoszenie i utrzymywanie poziomu cyberbezpieczeństwa Rzeczypospolitej Polski. Przy opracowywaniu projektu resort korzystał z dotychczasowych doświadczeń funkcjonowania Krajowego Systemu Cyberbezpieczeństwa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PASSUS 0,27% 73,00 2025-09-09 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.