Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,82 zł , zmiana od tamtej pory: -76,87%

Crown of Greed od CFG, BLUM, Consolway

Zgłoś do moderatora
Crown of Greed od CFG, BLUM, Consolway.:
https://store.steampowered.com/app/1697870/Crown_of_Greed/

Właśnie przy debiucie ConsolWay na NC jest mowa o tej produkcji jako współpracy Consolway, CFG i BLUM:
https://stooq.pl/n/?f=1592233&c=1&p=4+22

Cytat:mówiący że demo do końca 2024 czyli wydanie najwcześniej w 2025
zaś pod koniec 2024 r. planuje również prezentację wersji demonstracyjnej swojej pierwszej produkcji własnej - "Crown of Greed". Jej przygotowanie realizowane jest z podmiotem z Grupy CreativeForge Games, firmą Blum Entertainment. "Crown of Greed" to gra strategiczna tworzona w uniwersum Radovia, czyli mistycznej krainie inspirowanej mitologią słowiańską.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CFG 9,97% 2,04 2025-11-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.