Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,78 zł , zmiana od tamtej pory: 2,19%
okres badań środowiskowych na obszarze lotniska i głównych tras kolejowych, tzw. Y-ka, dobiega już końca, prace nad raportem oddziaływania na środowisko mają ruszyć w pierwszej połowie 2022 r.

- Mamy ambicje, by mieć decyzję środowiskową na początku 2023 r. – powiedział Czarnik.
ak zaznaczył, wciąż aktualne są założenia, że w 2023 r. nastąpi rozpoczęcie prac budowlanych, a w 2027 r. proces inwestycyjny na lotnisku zostanie zakończony.
biorąc pod uwagę powiązanie projektu z komponentem kolejowym - stanowi on „projekt cywilizacyjny”, który zmienia cały sektor transportu lotniczego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TORPOL -2,39% 13,06 2022-01-20 09:30:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.