"abc2026-06-11 18:44IP 195.175.90.*
Współczuję difi emu, tyle lat tu przesiedział, brał powyżej 30 groszy i taki kapiszon wyszedł. Za chwilę mega emisja połączeniowa i zjazd na 10 - 20 groszy, a potem zabetonowanie bo branża nudna i bez większych perspektyw."
Przeciez branza nudna i bez perspektyw to co sie zmienilo ze chcesz kupic akcje pod koleczka jak twierdzisz ciezko z akcji wyjsc?