Forum Giełda +Dodaj wątek

cos sie dzieje na Silvano

Zgłoś do moderatora
Udzial KDPW w strukturze akcjonariatu systematycznie rosnie w ostatnich miesiacach, w ciagu ostatniego miesiaca licab akcji na rachunkach w KDPW zwiekszyla sie o prawie 700 tys. Ciagle chodza jakies pakietowki, czyli przechodzi z duzych lap do innych duzych lap.
Na dodatek kurs kisi sie niemilisiernie juz od ponad roku, firma wskaznikowo jest kilka razy tansza od lidera branzy - LPP, osobiscie nie zdziwie sie, jakby pojawil sie nowy inwestor. firma z branzy, cos w rodzaju LPP ;-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SILVANO 0,00% 7,00 2020-08-11 10:29:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.