Widzę, że ktoś zbiera.
Teraz jestem pewny że zależy komuś i skupuje. Na pewno co najmniej dwie lub kilka osób jest mocno zaangażowanych aby kupić.
Gdyby było inaczej już widzielibyśmy 10 zł a tu jest inaczej. Myślę że
do końca maj znów zobaczymy co najmniej 21 zł.