Forum Giełda +Dodaj wątek

coś się chyba rusza

Zgłoś do moderatora
Zaproszenie na konferencję prasowąW imieniu banku Citi Handlowy, mPaya, Polkomtela oraz Zarządu Transportu Miejskiego, inicjatorów i twórców przełomowej inicjatywy biznesowej, mamy zaszczyt zaprosić na konferencję prasową, która odbędzie się w poniedziałek 8 grudnia 2008 roku w Warszawskim Ratuszu w sali nr 131, Pl. Bankowy 3, o godzinie 11.00.


W konferencji prasowej wezmą udział, otwierając nowy rozdział europejskich płatności mobilnych:

Pan Jacek Wojciechowicz – z-ca Prezydenta M. St. Warszawy, w roli gospodarza konferencji
Pani Sonia Wędrychowicz – Horbatowska – wiceprezes zarządu w Citi Handlowy
Pan Konrad Łuczak – prezes mPay S.A.
Pan Krzysztof Kilian – wiceprezes Zarządu Polkomtel S.A.
Pan Leszek Ruta – dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATM -3,20% 12,10 2020-07-01 13:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.