Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,12 zł , zmiana od tamtej pory: -21,29%

CORMAY - najlepsza oferta polskiej giełdy

Zgłoś do moderatora
Kupuję i sprzedają na GPW od czasów jej powstania. Z sukcesem.

Przeanalizowałem wszystkie za i przeciw, poznałem historię firmy i mam jedną diagnozę: WARTO
To najlepszy moment i czas aby zainwestować w tą firmę: jej giełdowa wartośc jest zaniżona przynamniej o 1107%.

Wynika to z zawirowań, które w ostatnim czasie miały miejsce, ale cel został osiągnięty: firma pozbyła się projektów, które spełniły już swoją funkcję (czyli dotacje) i nie są już potrzebne. Podobnie poczyniła z ludźmi: wyrzuciła kombinatorów i cwaniaków - zostali najlepsi.

Organizacyjnie firma jest na progu wyjścia, na starcie do wzrostów.

Z poważaniem,
SO - GG (guru giełdy)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CORMAY 0,00% 0,88 2022-10-03 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.