Forum Giełda +Dodaj wątek

Conspole obejmie!

Zgłoś do moderatora
Czy nowa emisja przeznaczona jest dla spółek powiązanych z szefem rady nadzorczej, to jest "JW INVESTMENTS " lub Alkor Trade? Czy główny udziałowiec firmy CONSPOLE HOLDINGS LIMITED nie jest powiązany z tymi podmiotami?

Nowa emisja akcji Spółki Planet Soft S.A. będzię emisją publiczną z prawem poboru. Zarząd Spółki nie planuje emisji prywatnej kierowanej do konkretnych podmiotów. Spółka liczy na wsparcie aktualnych akcjonariuszy w tym również Conspole Holdings LIMITED, i objęcie przez niego znaczącej cześci akcji nowej emisji. Według naszej wiedzy Conspole Holdings nie jest podmiotem powiązanym z Alkor Trade kapitałowo, ani osobowo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.