Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,00 zł , zmiana od tamtej pory: -75,07%

Console Labs robi Succubus

Zgłoś do moderatora
SUCCUBUS:
Ocena graczy na Steam: 87% ”Very Positive”, oparta na 1827 recenzjach
Sprzedaż powyżej 100 tys. sztuk.

> Cały czas toczą się również prace nad konsolową wersją gry, której wydanie zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2022 roku. Za wykonanie oraz dystrybucję portów gry odpowiedzialna jest spółka Console Labs S.A.
> Biorąc pod uwagę fakt, że sprzedaż Agony w wersji konsolowej stanowiła znaczą część ogólnej sprzedaży, zakładamy że podobnie będzie również w przypadku Succubus.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CONSOLE -7,43% 6,48 2022-07-01 17:00:00