Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  49,80 zł , zmiana od tamtej pory: 40,56%

Comp z umową na zakup i dostawę laptopów

Zgłoś do moderatora
Cytat:"Comp i Gmina Sulechów podpisały umowę na zakup i dostawę 433 laptopów dla uczniów z rodzin pegeerowskich. Przekazanie sprzętu rozpocznie się już w sierpniu 2022 r."

Źródło: https://www.comp.com.pl/comp-z-umowa-na-zakup-i-dostawe-laptopow-dla-uczniow-z-rodzin-pegeerowskich/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMP -1,13% 70,00 2023-11-30 16:13:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.