Forum Giełda +Dodaj wątek

COGNOR - TECHNICZNE SYGNAŁY OSŁABIENIA

Zgłoś do moderatora
Zwracam uwagę na:

-długie górne knoty ostatnich trzech świec dziennych
-wyjście RSI w dół z obszaru wykupienia
-wyjście STS w dół z obszaru wykupienia
-wysoką wartość ADX
-zmianę kierunku na spadający przez ATR
-dużą różnicę w poziomach średnich 15 i 45

Na wykresie tygodniowym mam świecę z długim górnym knotem. Świeca ma charakter wybitnie podażowy i jest bardzo bliska formacji znanej jako "spadająca gwiazda".

Wymienione sygnały wskazują na dużą możliwość wystąpienia większego ruchu spadkowego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COGNOR -0,82% 5,41 2026-04-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.